Aktori i preferuar i shqiptarëve jep lajmin fantastik: ‘Për her të parë...’

Aktori i preferuar i shqiptarëve jep lajmin fantastik: ‘Për her të parë...’

13:24, 17/11/2021

Një nga aktorët turq më të preferuar nga shikuesit shqiptar është Kivanç Tatlitug.

Ai u bë i njohur falë roleve të tij në seriale të ndryshme, por në vendin tonë njihet më së shumti për rolin e “Mehmetit”.

 

Përmes rrjeteve sociale ai ka bërë të ditur se po bëhet baba për herë të parë.

Mediat turke raportojnë se bashkëshortja e tij, Basak Dizer është shtatzënë në muajin e tretë.

 

Dyshja e njohur, ka vite që janë martuar dhe duket se po jetojnë një marrëdhënie të lumtur, të cilën e shprehin vazhdimisht në rrjetet sociale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco