Pandi Laço: Jam bërë gjysh, Hana është dritë dielli për familjen tonë

Pandi Laço: Jam bërë gjysh, Hana është dritë dielli për familjen tonë

22:48, 16/11/2021

Artisti Pandi Laço, i ftuar në studion e emisionit A Show të drejtuar nga moderatori Adi Krasta në Syri Tv, zbuloi edhe një lajm të gëzueshëm në jetën e tij.

Laço u shpreh se është bërë gjysh dhe se ka ardhur në jetë mbesa e tij, Hana.  

Pandi Laço tha se Hana është dritë dielli e familjes së tij.

“Jam bërë gjysh dhe mbesa ime quhet Hana. Jam i lumtur për këtë gjë. Në këtë errësirë të pandemisë, Hana erdhi si dritë dielli.

Është shumë kanqësi për ne si gjyshër, kur ajo troket në derën tone”, deklaroi Laço.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco