Tjetër tragjedi ndodh në xhirime, vdes aktori i njohur i 'Indiana Jones'

Tjetër tragjedi ndodh në xhirime, vdes aktori i njohur i 'Indiana Jones'

18:31, 04/11/2021

Vetëm pak ditë pas ngjarjes tragjike ku mbeti e vdekur Halyna Hutchins në ambientet e xhirimit një tjetër aktor ndërron jetë.

Bëhet fjalë për Nic Cupac aktorin e njohur të Indiana Jones.

Sipas ‘The Sun’, trupi i tij i pajetë u gjet në një hotel ku po qëndronin anëtarët e grupit të xhirimit në qytetin Fes të Marokut.

Vdekja e tij thuhet se ka ardhur për shkaqe natyrale.

Cupac ka punuar në disa nga filmat më të mëdhenj të Hollivudit, si: Guardian Of Galaxy dhe Solo: A Star Wars Story.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco