Seriali më i shikuar në Kosovë 'Pasionet e Fshehta', po vjen në ekranet e juaja me sezonin e dytë (Video)

Seriali më i shikuar në Kosovë 'Pasionet e Fshehta', po vjen në ekranet e juaja me sezonin e dytë (Video)

22:25, 18/10/2021

Ju kujtohet seriali “Pasionet e Fshehta”, ai tashmë po u rikthehet në ekranet e juaja përsëri, por me sezonin e dytë.

Seriali më i shikuar në Kosovë, tashmë po rikthehet përsëri me historitë e dashurisë spanjolle mes tre vëllezërve dhe tri motrave.

Rikthimin e këtij seriali edhe për një sezon tjetër e ka bërë të ditur vetë aktori i “Pasioneve të Fshehta” që njihej si Huan, Mario Cimarro.

Episodi i parë i serialit pritet të publikohet së shpejti.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco