'Home Alone' rikthehet përmes një filmi të ngjashëm, pas 31 vitesh

'Home Alone' rikthehet përmes një filmi të ngjashëm, pas 31 vitesh

19:30, 12/10/2021

Ka një lajm të mirë për të gjithë adhuruesit e filmit ikonik “Home Alone” pas 31 vitesh nga lancimi i tij. Një film i ngjashëm është debutuar në treg me titull “Home Sweet Home Alone”.

Në qendër të këtij filmi është një djalë i ri çapkënë dhe i shkathët, i cili ka mbetur vetëm në shtëpi pasi familja e tij shkoi në Japoni për pushime.

Filmi do të shfaqet për herë të parë në “Disney+” më 12 nëntor të këtij viti.

Aktorët që do të marrin pjesë janë: Archie Yates, Ellie Kemper, Rob Delaney , Aisling Bea , Kenan Thompson , Tim Simons , Pete Holmes , Devin Ratray , Ally Maki dhe Chris Parnell.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco