Instagram s'po punon përsëri, përdoruesit në të gjithë botën po raportojnë probleme

Instagram s'po punon përsëri, përdoruesit në të gjithë botën po raportojnë probleme

22:02, 05/10/2021

Instagram krijon përsëri probleme për përdoruesit.

Ekipet nga e gjithë bota po raportojnë probleme me Instagram. 

Shumë prej tyre raportojnë se ngarkojnë gabimisht historitë në Instagram ose nuk i ngarkojnë fare, dhe disa përdorues raportojnë se nuk mund të rifreskojnë faqen kryesore të atij rrjeti social.

Ka gjithashtu probleme me dërgimin e mesazheve, si dhe probleme të ndryshme të tjera me llogaritë e biznesit.

Kujtojmë, dje ishte rënia më e madhe në shërbimet e Facebook në histori. 

Instagram, Facebook dhe WhatsApp nuk kanë punuar për miliona përdorues në të gjithë botën për gati shtatë orë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco