'No Time To Die' e James Bond merr vlerësime me pesë yje

'No Time To Die' e James Bond merr vlerësime me pesë yje

19:28, 29/09/2021

Filmi i pestë dhe i fundit i Daniel Craig për James Bond, ‘No Time To Die’ apo në shqip ‘Nuk ka kohë për të vdekur’, ka marrë vlerësime pozitive nga kritikët.

Filmi u shfaq në Royal Albert Hall në Mbretërinë e Bashkuar. Pas disa vonesave të shkaktuara nga pandemia Covid.

Në rishikimin e tij me pesë yje të filmit, Kevin Maher i The Times tha se :

“Është më mirë se mirë. Është madhështore.’’

“Craig ka një prezencë karizmatike ,nga hapja e kornizës në atë të fundit dhe ai përkulet me një stil të mrekullueshëm, shpirtëror” tha ai.

Por ndërsa shumica e kritikëve ishin pozitivë, disa sugjeruan që filmi nuk e justifikoi plotësisht kohën e tij të shfaqjes 163 minuta.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco