Prapa skenave të filmave tanë të preferuar, ja 6 gjërat zbavitëse që ndodhën

Prapa skenave të filmave tanë të preferuar, ja 6 gjërat zbavitëse që ndodhën

22:20, 20/09/2021

Regjisori i filmit të ‘Guardians of the Galaxy’ vendosi të heqë maskat për aventurat e Gamorës.

Në vend të kësaj, ata përdorën bojë jeshile sepse maskat dukeshin tmerrësisht të frikshme, të vështira.

Aktorët dhe regjisorët e filmit ndajnë me ne situata zbavitëse, në mënyrë që fansat të dinë se çfarë po ndodhte në xhirime.

Çudira nga prapaskenat e filmave të famshëm u gjetën nga Bright Side.

1. Tom Holland bëri tatuazh të një merimange që është ngjyrosur në shputën e këmbës së tij.

2. Ata duhej të hiqnin maskat e Gamorës dhe të shkonin me bojë të gjelbër në fytyrë, ndërsa filmonin Guardians of the Galaxy.

3. Maska e Max -it nga Fury Road ishte bërë nga një sfurk kopshti.

4. Për t’i bërë librat të notojnë në Harry Potter, ata përdorën njerëz që qëndronin në anën tjetër të rafteve me doreza jeshile në vend të animacionit.

5. Karen Gillan rruajti kokën për të luajtur Nebula në Guardians of the Galaxy.

6. Kjo foshnjë nga Guardians of the Galaxy ishte gjithashtu foshnja Zach Galifianakis e mbajtur në The Hangover.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco