Lajm i mirë për fansat: Aurela Gaçe nis punën me albumin e radhës

Lajm i mirë për fansat: Aurela Gaçe nis punën me albumin e radhës

09:30, 17/09/2021
Aurela ndër vite, i ka dhuruar mjaft perla muzikore. Këngët e saj këndohen dhe dëgjohen nga shumë breza dhe sigurisht që këngëtarja ka shumë adhurues. Fituesja e shumë çmimeve ka konfirmuar së fundmi se tashmë po punon për të sjellë albumin e saj të ri. Pas pushimeve, ajo i është rikthyer studios për të vazhduar me punën. Në foton e postuar në Instagram, Aurela ka postuar krah producentit Adrian Hila. “Pushimet mbaruan, puna rifillon atje ku e lamë.”, ka shkruar Aurela. Nuk dihet asnjë detaj lidhur me projekt

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco