Filmi 'Pa vend

Filmi 'Pa vend" nominohet në 'European Film Awards'

16:31, 21/07/2021

Juria e Festivalit të Filmit të Kanës në Francë këtë vit vendosi unanimisht të nominojë filmin e shkurtër kosovar "Pa vend" për "European Film Awards". 

Ambasada e Francës në Kosovë uron regjisorin, Samir Karahoda, për këtë sukses të madh dhe shumë fat më 11 dhjetor.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco