Çfarë lajmi, 21 vjet pas luftës rinovohen tualetet e Teatrit Kombëtar të Kosovës

Çfarë lajmi, 21 vjet pas luftës rinovohen tualetet e Teatrit Kombëtar të Kosovës

15:07, 14/06/2021

Ka 21 vjet që gjendja e tyre nuk ka qenë aq e mirë.

Ndonëse dy dekada pas luftës së fundit në Kosovë, tashmë ka nisur renovimi i tualeteve të Teatrit Kombëtar, shkruan Syri Kosova.

Këtë gjë e ka konfirmuar Naser Shatrolli, u.d i drejtorit të këtij teatri.

“Jemi përmbyllje të renovimeve në TKK | imazhet dëshmojnë se si ishin dhe si janë sot toaletet e Teatrit Kombëtar” shkroi ai.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco