Ana tjetër e Bashës/ ‘Sonte në kohë për t'i lexuar librin e preferuar’

Ana tjetër e Bashës/ ‘Sonte në kohë për t'i lexuar librin e preferuar’

21:19, 24/01/2021

Aurela Basha ka postuar një foto shumë familjare dhe të përzemërt të liderit të opozitës, Lulzim Basha i cili përtej politikës është dhe një bashkëshort, familjar, por mbi të gjitha baba i dy vajzave.

Në foto duket Basha i cili i lexon një libër vajzës së tij teksa ajo e dëgjon me vëmendje.

Nga ana tjetër bashkëshortja Aurela Basha shkruan se sonte lideri i PD ishte në kohë për t’i lexuar vajzës librin e preferuar.

Statusi nga Aurela Basha:

Sonte ne? kohe? pe?r ti lexuar goce?s librin e preferuar

@lulzimbashapd #gocaebabit #viktoria #bedtimestories

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Aurela Basha (@basha_aurela)

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco