Një lajm i bukur për adhuruesit e Tom & Jerry, rikthehen me filmin e  tyre

Një lajm i bukur për adhuruesit e Tom & Jerry, rikthehen me filmin e tyre

11:26, 21/11/2020

Tom dhe Jerry, që aventurat e tyre mbajtën të mbërthyer para ekranit fëmijët e të gjithë moshave për më shumë se 30 vite po transferohet në ekran nga Warner Bros.

Filmi "Tom & Jerry" kombinon animacion 3D me veprim të drejtpërdrejtë, ndërsa pranë dyshes së pamposhtur janë: Chloe Grace Moretz, Michael Penia, Rob Delaney, Colin Jost dhe Ken Jeong . 

Filmi, i drejtuar nga Tim Story, është planifikuar të dalë në kinema në mars 2021.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco