Tom dhe Jerry në botën e vërtetë, filmi i ri që do të dalë në vitin e ardhshëm

Tom dhe Jerry në botën e vërtetë, filmi i ri që do të dalë në vitin e ardhshëm

08:58, 18/11/2020

Të gjithëve ju kujtohet filmi vizatimor Tomi dhe Jerry?

Tom dhe Jerry janë përpjekur të vrasin njëri-tjetrin për 80 vjet dhe tani, ata do të vazhdojnë “traditën” e tyre në një film të ri të planifikuar për t'u shfaqur në kinema në 2021.

Macja dhe miu me dhunë e tyre karakteristike do të interpretojnë në "Tom dhe Jerry", një film hibrid i veprimit të drejtpërdrejtë dhe i animuar që i sheh të dy në sheshin e një hotel të pasur në Nju Jork.

Traileri i parë i filmit, ka dalë të martën, dhe shihen Tom dhe Jerry në botën e vërtetë, ku miu Jerry kërkon strehim në hotelin e pasur në Neë Jorkm

Megjithëse Jerry është një adhurues i madh i gërmimeve të tij të reja, ardhja e tij vjen në një kohë kur hoteli po përgatitet për një martesë të profilit të lartë, menaxheri i përgjithshëm i ngjarjes Terrance nuk dëshiron absolutisht asnjë parazitë të marrë pjesë. Kur punësohet Kayla për tu marrë marrë me detajet e dasmës dhe për t'u marrë me problemin e miut në hotel, ajo regjistron maceun e pastrehë, Tom për t'u kujdesur për biznesin.

Tom arrin të ndihmojë terrorizimin e miut në hoteli.

Filmi është planifikuar për një shfaqje teatrale në mars të 2021./K.H/Syri.net/ 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco