Një projekt gjigant shumë shpejt nga Ramë Lahaj

Një projekt gjigant shumë shpejt nga Ramë Lahaj

11:22, 19/10/2020

I pari i Pejës, Gazmend Muhaxheri, ka dhënë një lajm për qytetarët e komunës që ai udhëheq.

Përmes Facebook-ut, Muhaxheri tha se tenori me famë botërore Ramë Lahaj dhe Siparantum Choir në realizimin e një projekti gjigant që shumë shpejt do të publikohet, shkruan Syri Kosova.

Madje, ai përgëzoi ata për këtë angazhim.

Se si do jetë projekti në fjalë, presim të shohim.

Tenori me famë botërore Ramë Lahaj dhe Siparantum Choir në realizimin e një projekti gjigand që shumë shpejt do të...

Posted by Gazmend Muhaxheri on Sunday, 18 October 2020

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco