Këto janë 5 filmat e frikshëm që duhen parë në prag të Halloween-i

Këto janë 5 filmat e frikshëm që duhen parë në prag të Halloween-i

18:56, 14/10/2020

Halloween po afron. Dhe Netflix sugjeron disa filma, që transmetojnë frymën e festës. Gjatë gjithë jetës, i shmangemi frikës dhe të qenit të trembur, por për Halloween, mund të lëshohemi, të shohim gjëra të llahtarshme e të psherëtijmë të lumtur se s’janë të vërteta.

Halloween na përball me frikërat tona më të mëdha e më pas na thotë se gjithçka ishte një iluzion.

Këto pesë filma do t'ju fusin në frymën e festave. 

 

The Guest 

Image

 

Slugs 

 Image

 

Ginger Snaps

 

Image

 

May

 
Image
 
 

Idle Hands

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco