Aktori Fatmir Spahiu e fton Grenellin të pijë kafe me komunitetin e artistëve

Aktori Fatmir Spahiu e fton Grenellin të pijë kafe me komunitetin e artistëve

13:04, 21/09/2020

Aktori Fatmir Spahiu e fton Grenellin të pijë kafe me komunitetin e artistëve

Aktori Fatmir Spahiu, i ka uruar mirëseardhje në Prishtinë emisarit special për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, duke e ftuar të pijë kafe me një grup aktorësh e producentësh

Spahiu i ka uruar Grenellit të kalojë një ditë të këndshme në Kosovë.

“Zotëri Richard Grenell, sapo dëgjova nga mediet lokale se ju do të jeni sot këtu në Prishtinë. Jeni shumë i mirëseardhur për kafe ose birrë me një grup aktorësh, producentësh dhe filmbërësisht të Kosovës. Ju dëshirojmë një ditë të këndshme në Kosovën tonë të bukur”, ka shkruar Spahiu në Twitter.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco