Bie sistemi i rrjetit të Facebook dhe Instagram në të gjithë botën

Bie sistemi i rrjetit të Facebook dhe Instagram në të gjithë botën

20:38, 17/09/2020

Nëse nuk jeni të lidhur me Facebook dhe Instagram, mos u lodhni të bëni refresh.

Thjesht dy rrjetet sociale më të populluara në botë nuk janë funksionale.

Mediat sociale janë jashtë linje në SHBA, Europë, Amerikën e Jugut dhe një pjesë të Rusisë. Kjo pasi ka rënë sistemi ngarkues.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco