Idetë kreative kulturore e rinore përkrahen nga Komuna e Skënderajt

Idetë kreative kulturore e rinore përkrahen nga Komuna e Skënderajt

09:33, 20/07/2020

Më qëllim të përkrahjes së ideve kreative dhe projekteve të qytetarëve në fushën e kulturës dhe rinisë, është hapur thirrja e aplikimit për përkrahje me mjete financiare, për qytetarë, të rinjë dhe artistë të Komunës së Skënderajt.

Rreth mënyrës së aplikimit dhe informacioneve tjera klikoni  e komunës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco