Ndërtimi i Teatrit ku ishte, siç ishte/ AMT mbledh 6 mijë firma në Durrës, nesër peticioni në Shkodër

Ndërtimi i Teatrit ku ishte, siç ishte/ AMT mbledh 6 mijë firma në Durrës, nesër peticioni në Shkodër

20:24, 22/05/2020

Pedagogu Ervin Goci gjatë fjalës së mbajtur sot tek protesta e Teatrit ka thënë se në Durrës janë mbledhur 6008 firma për peticionin për rindërtimin e Teatrit.

Goci thotë se nesër do të vijohet në Shkodër dhe do të shkohet kështu në shumë qytete me peticionin që në kokë ka rindërtimin e Teatrit Kombëtar.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco