Këngëtari i operas në Paris mban koncert nga dritarja gjatë karantinës

Këngëtari i operas në Paris mban koncert nga dritarja gjatë karantinës

13:52, 26/03/2020

Një këngëtar i operas në Paris është duke i mbajtur fqinjët e tij me argëtim gjatë vetizolimit, pasi jep koncerte të përditshme nga dritarja e tij e ballkonit.

Çdo mbrëmjehitet mund të dëgjohen dhe të gjitha vijnë me një mesazh të rëndësishëm për të qëndruar të sigurt gjatë karantinës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco