FOTO/ Shpërthejnë bastet për golashënuesin e Champions League, garë mes Messit e Ronaldos

FOTO/ Shpërthejnë bastet për golashënuesin e Champions League, garë mes Messit e Ronaldos

16:18, 14/09/2017

Në sezonet e fundit, Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo e kanë dominuar garën për golashënuesin më të mirë në Ligën e Kampionëve.

Sipas kompanisë së basteve “dabblebet”, edhe këtë herë argjentinasi dhe portugezi i kanë shanset e njëjta ta fitojnë çmimin golashënuesi më i mirë për edicionin 2017-2018.

Të dy këto yje vlerësohen me kuotën 4.20 për të fituar “Këpucën e Artë” të Champions League. Më pas vijnë Edison Cavani me kuotën 9, i ndjekur nga Robert Lewandowski me kuotën 10, Neymar 13 dhe Luis Suarez me kuotën 15.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>