E pabesueshme! Ja sa shkon koeficienti i Skënderbeut përballë Dyn. Kiev

E pabesueshme! Ja sa shkon koeficienti i Skënderbeut përballë Dyn. Kiev

15:05, 14/09/2017

Sot në mbrëmje starton kompeticioni i dytë më i rëndësishëm evropian në rang klubesh.

Pa dyshim e gjithë vëmendja do të përqendrohet në ndeshjen mes Dynamo të Kievit dhe Skënderbeut të vlefshme për fazën e grupeve në Europa League.

Fitorja e Dynamo të Kievit kuotohet me koeficientin 1.14, barazimi 9.00, fitorja e Skënderbeut 23.00, shkruan SYRI.net.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>