Ronaldo flet hapur: Ja kush e fiton Champions Leaguen

Ronaldo flet hapur: Ja kush e fiton Champions Leaguen

14:26, 14/09/2017

Cristiano Ronaldo beson se skuadra e Real Madridit do të fitojë sërish trofeun e Champions Leagues.

“Është rrugë e gjatë. Do luajmë ndeshjet një pas një. Së pari kemi grupet pastaj e shohim. Duam ta fitojmë këtë garë. Champions League është garë e Real Madridit dhe duam ta fitojmë sërish”, ka thënë Ronaldo.

Kujtojmë që mbrëmjen e djeshme Real Madrid fitoi me rezultatin 3-0 përballë modestëve të APOEL-it.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>