Befasi me ‘Topin e Artë’, 'The Sun’ zbulon kandidatin surprizë

Befasi me ‘Topin e Artë’, 'The Sun’ zbulon kandidatin surprizë

13:20, 14/09/2017

Tabloidi britanik “The Sun” ka zbuluar se Harry Kane pritet të jetë kandidat për të fituar ‘Topin e Artë’.

Kane po kalon një sezon fantastik dhe është duke shkëlqyer me Tottenhamin duke u dominuar si kandidat për futbollistin më të mirë në botë, shkruan SYRI.net.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>