ZYRTARE/ Renditja e re e FIFA-s, Kosova vazhdon të bjerë

ZYRTARE/ Renditja e re e FIFA-s, Kosova vazhdon të bjerë

13:08, 14/09/2017

Kombëtarja e Kosovës ka humbur 4 vende në renditjen e FIFA-s për muajin shtator.

Pas humbjes ndaj Finlandës dhe Kroacisë, Kosova pozicionohen në vendin e 184-të me 90 pikë të grumbulluara, shkruan SYRI.net.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>