VIDEO/ Ndërhyrje horror. Ja momenti kur Vertonghen ia thyen dhëmbët Gotzes

VIDEO/ Ndërhyrje horror. Ja momenti kur Vertonghen ia thyen dhëmbët Gotzes

11:00, 14/09/2017

Dy dhëmbë të thyer dhe të tjerët të lëvizur, ky është bilanci i goditjes shkatërruese të Vertonghen ndaj Goztes.

Mbrëmjen e djeshme mbrojtësi belg e ka goditur mesfushorin gjerman duke e shtrirë në tokë ndërsa arbitri menjëherë akordoi kartonin e kuq, shkruan SYRI.net.

Goja e Goztes u gjakos menjëherë.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>