VIDEO/ Merr topin nga mesi i fushĂ«s, sulmuesi shĂ«non njĂ« supergol ‘alla Messi’

VIDEO/ Merr topin nga mesi i fushĂ«s, sulmuesi shĂ«non njĂ« supergol ‘alla Messi’

09:47, 14/09/2017

Harry Kane mbrëmjen e djeshme realizoi një gol fantastik në Champions League.

“Ylli” i Tottenhamit mori topin nga mesi i fushĂ«s dhe shĂ«noi njĂ« gol magjik “alla Lionel Messi”.

Kujtojmë që Tottenhami mori një fitore 3-1 përballë Borussia Dortmundit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>