Casemiro: Ja lojtari më i mirë në botë

Casemiro: Ja lojtari më i mirë në botë

09:44, 14/09/2017

Mesfushori i Real Madridit, Casemiro nuk ka dyshime se kush është futbollisti më i mirë në botë.

Ai në përgjigjen e tij tregohet i drejtpërdrejtë dhe i prerë duke pohuar se Ronaldo është numri një në botë.

“Të flasësh për Cristianon është shumë e lehtë, ne e dimë se ai është më i miri në botë”, ka thënë braziliani.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>