Sot, starton Europa League, Skënderbeu gati për një tjetër surprizë

Sot, starton Europa League, Skënderbeu gati për një tjetër surprizë

09:28, 14/09/2017

Sot në mbrëmje starton kompeticioni i dytë më i rëndësishëm evropian në rang klubesh, UEFA Europa League.

Pa dyshim e gjithë vëmendja do të përqendrohet në ndeshjen mes Austrisë së Vjenës dhe Milanit, ndërsa Arsenali do të presë skuadrën gjermane të FC Koln, shkruan SYRI.net.

Risia mban emrin e Skënderbeun që do të nisë aventurën në fazën e grupeve të Europa Leagues, korçaret do të luajnë në transfertë kundër Dynamo të Kievit.

Këto janë gjitha ndeshjet për sot:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>