VIDEO/ Klop përplaset me stafin e Sevillias në përfundim të ndeshjes

VIDEO/ Klop përplaset me stafin e Sevillias në përfundim të ndeshjes

23:43, 13/09/2017

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, është përplasur me stafin e Sevillas në fund të ndeshjes në “Anfield”, ku “Të Kuqtë” morën vetëm një pikë, pasi barazuan 2-2 me klubin spanjoll.

“Çfarë bëra, për çfarë?”, shprehet Klopp, i cili nuk e di se për çfarë u irrituan miqtë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>