VIDEO/ Tiki Taka gol! Shikoni çfarë realizimi në Porto - Besiktas

VIDEO/ Tiki Taka gol! Shikoni çfarë realizimi në Porto - Besiktas

22:51, 13/09/2017

Goli i tretë i Besiktas në ndeshjen në transfertë përballë Portos u shënua me një aksion në stilin tiki-taka.

Finalizimi perfekt erdhi nga Ryan Babel.

Goli i holandezit në minutën e 86-të ishte i fundit i takimit të vlefshëm për fazën e grupeve të Ligës së Kampioneve.

Porto - Besiktas përfundoi 1 me 3.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>