Tottenham-Borussia Dortmund, formacionet zyrtare

Tottenham-Borussia Dortmund, formacionet zyrtare

20:19, 13/09/2017

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Tottenhamit e Borussia Dortmundit. Dy ekipet do të përballen në “Wembley” në ora 20:45. Kjo sfidë është e vlefshme për Grupin H të Ligës së Kampionëve.

Formacionet

Tottenham: Lloris (C), Aurier, Alderweireld, Sanchez, Vertonghen, Davies, Dier, Dembele, Eriksen, Son, Kane.

Borussia Dortmund: Piszczek, Sokratis (C), Toprak, Toljan, Sahin, Dahoud, Kagawa, Aubameyang, Yarmolenko, Pulisic.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>