FOTO/ 10 klubet më të korruptuara, 3 ekipe italiane dhe 1 ekip shqiptar

FOTO/ 10 klubet më të korruptuara, 3 ekipe italiane dhe 1 ekip shqiptar

18:38, 13/09/2017

Klubi i Benficas ka publikuar në televizionin e saj zyrtare një foto ku listonte 10 klubet më të korruptuara ku binin në sy emra të mëdhenj të futbollit botëror siç janë Juventus, Milan, Fiorentina, por ishte dhe një ekip shqiptar Tomorri i Beratit, shkruan Syri.net.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>