Neymar i hyn në pjesë Messit dhe Ronaldos për ‘Topin  e Artë’

Neymar i hyn në pjesë Messit dhe Ronaldos për ‘Topin e Artë’

18:04, 13/09/2017

Ylli i Paris Saint-Germain, Neymar, i cili u transferua në Francë për 222 milionë euro, thotë se nuk është i dhënë shumë pas “Topit të Artë”. Por, braziliani nuk e ka fshehur dëshirën për ta pasur këtë çmim një ditë në duart e tij.

Natyrisht çdo lojtar ëndërron “Topin e Artë”. Por, nuk duhet të mendoj për atë. Duhet të mendoj se çfarë është më e mira për grupin, për ekipin”, u shpreh Neymari pas fitores 5-0 ndaj Celtic në Champions League. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>