Ndeshja ndaj Celtic, dënohet Parisi

Ndeshja ndaj Celtic, dënohet Parisi

17:42, 13/09/2017

Parisi e ka nisur mjaft mirë këtë sezon në Champions League duke mposhtur Celtic me rezultatin e thellë 0-5.

Por, ka pasur edhe një lajm disi të keq, tifozët e Paris Saint-Germain ka thyer disa stola dhe për këtë klubi është i detyruar që të paguajë dëmin e shkaktuar.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>