FOTO/ Icardi bëhet biond, shokët e skuadrës tallen me të

FOTO/ Icardi bëhet biond, shokët e skuadrës tallen me të

17:26, 13/09/2017

Mauro Icardi ka vendosur që të ndryshojë ‘look’ duke u bërë biond, po kjo gjë nuk ka lënë përshtypje të mirë tek shokët e skuadrës.

Në një foto Brozovic duket shumë i shokuar nga ajo që po shikonte dhe kjo nuk i ka shpëtuar blerjes më të re Matias Vecino i cili e ka postuar në instagram.

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>