VIDEO/ Të gjithë mendjen tek Zappacosta, por ju nuk keni parë supergolin e Pedros

VIDEO/ Të gjithë mendjen tek Zappacosta, por ju nuk keni parë supergolin e Pedros

16:22, 13/09/2017

Mbrojtësi italian i Chelseas, Zappacosta mbrëmjen e djeshme ka shënuar një ndër golat më të çmendur në Champions Leagues.

Por në krahun tjetër edhe Pedro shënoi një mrekulli të vërtetë gjatë golit të parë të Chelseas kundër Qarabagut

Për ata që e kanë humbur mund ta shikojnë këtu:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>