Infeksion pas depilimit, Asesensio humb ndeshjen e Champions Leagues

Infeksion pas depilimit, Asesensio humb ndeshjen e Champions Leagues

16:14, 13/09/2017

Sot në orën 20:45 Real Madrid pret në “Santiago Bernabeu” skuadrën e APOEL-in në ndeshjen e parë të vlefshme për fazën e grupeve në Champions League.

Tabloidi britanik “The SUN” raporton se në takimin e sotëm madrilenët duhet të bëjnë pa yllin e ri të skuadrës, Marko Asesensio, i cili do të mungojë pas një infeksioni në këmbë gjatë depilimit, shkruan SYRI.net.

21-vjeçarit i duhet të qëndrojë pushim të pakën 3 ose 4 ditë që ai të vrapojë sërish pa pasur dhimbje.

/ SYRI.net /

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>