Kupa e Shqipërisë nis me skandal, Besa-Tirana nuk fillon në orar për arsye sigurie

Kupa e Shqipërisë nis me skandal, Besa-Tirana nuk fillon në orar për arsye sigurie

16:11, 13/09/2017

Sot nis zyrtarish edicioni i ri i Kupës së Shqipërisë. Federata Shqiptare e Futbollit ka programuar që takimet e raundit të parë të luhen në orën 16:00.

Mirëpo ndeshjet nuk kanë filluar të gjitha në orën 16:00. Takimi mes Besës dhe Tiranës në Kavajë nuk filloi, pasi në stadium nuk janë paraqitur forcat e rendit që duhej të garantonin sigurinë për ndeshje.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>