Si ndihesh pa Messin dhe Suarez? Përgjigja e Neymarit është e pabesueshme

Si ndihesh pa Messin dhe Suarez? Përgjigja e Neymarit është e pabesueshme

14:26, 13/09/2017

Neymar ka dhuruar edhe një paraqitje të denjë në ndeshjen që PSG e fitoi ndaj Celtic. Ylli brazilian shënoi një gol dhe bëri një asist në fitoren 0-5.

Pas ndeshjes, Neymar u pyet se ku është dallimi në sulm me Cavanin e Mbappen dhe mungesën e Messitt e Suarezit.

Sulmuesi brazilian befasoi të gjithë pasi kaloi me diplomaci këtë pyetje duke injoruar ish-shokët e skuadrës.

"Këtu nuk e kam partner vetëm Cavanin dhe Mbappen. Te PSG sulmues janë edhe mesfushorët. Kam prapa shumë futbollist që shënojnë. Kemi Draxler, Lucas Moura, Di Maria e Verrati" ka thënë Neymar

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>