VIDEO/ Pogba nuk mund të ecë, përdor paterica pas dëmtimit

VIDEO/ Pogba nuk mund të ecë, përdor paterica pas dëmtimit

10:04, 13/09/2017

Pogba u detyrua të dalë nga loja në pjesën e parë në fitoren e lehtë të Manchester United kundër Basel me rezultatin 3-0.

Pa dalë ende ekzaminimet mjekësore duket që dëmtimi është i rëndë pasi mesfushori francez menjëherë pas ndeshjes nuk mund të ecte por kishte nevojën e patericave, shkruan tabloidi britanik “The SUN”, raporton SYRI.net.

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho dyshon se Paul Pogba do të mungojë për disa javë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>