VIDEO/ Nuk quhet kot zbulimi më i madh i Realit, shijoni magjinë e tij në këtë gol

VIDEO/ Nuk quhet kot zbulimi më i madh i Realit, shijoni magjinë e tij në këtë gol

22:33, 27/08/2017

Real Madridi ka kaluar në epërsi ndaj Valencias me një gol të bukur të shënuar nga Marco Asensio në minutën e 10-të, vetëm pak ditë pasi shënoi dy gola të çmendur ndaj Barcelonës në Superkupën e Spanjës.

Shihni golin e shënuar nga zbulimi i ri i madrilenëve në videon e mëposhtme.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco