Keita Balde: Vendimi i shoqërisëmë më ka shkaktuar një shok psikologjik. Largimi duket i pa evitushëm

Keita Balde: Vendimi i shoqërisëmë më ka shkaktuar një shok psikologjik. Largimi duket i pa evitushëm

23:43, 12/08/2017

Keita Balde është shprehur se mungesa e tij në listën për ndeshjen kundër Juventusit e ka lënë të zhgënjyer pasi ai ishte pregatitur maksimalisht për këtë ndeshje. Vendimi i shoqërisëmë ka shkaktuar një shok psikologjik.

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>