Çmendet PSG, kërkon dyshen e Monaco-s

Çmendet PSG, kërkon dyshen e Monaco-s

23:22, 12/08/2017

PSG po përgatitet për goditjen e dyfishtë, teksa po pret vendimin e sulmuesit Mbappé.

Sipas gazetës L'Equipe, parisienët janë hedhur në sulm edhe per lojtarin tjetër të Monakos, brazilianin Fabinho.

PSG është e gatshme të ofroj 60 milion euro për mesfushorin 23-vjeçar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>