Shokuse/ Lazio nuk grumbullon yllin e ekipit për finalen e superkupës kundër Juves

Shokuse/ Lazio nuk grumbullon yllin e ekipit për finalen e superkupës kundër Juves

22:49, 12/08/2017

Trajneri Simone Inzaghi, ka marrë një vendim të pa pritur duke mos grumbulluar yllin e ekipit Keita Balde për finalen e Superkupës kundër Juventusit.

Ky është një sinjal i fortë që lojtari mund të largohet nga klubi, ku po kërkohet nga Juve, dhe me shumë mundësi ai do jetë destinacioni.

Vendimi është marrë 24-orë para fillimit të super-sfidës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>