VIDEO/ Super Rashica, shikojeni çfarë ka bërë

VIDEO/ Super Rashica, shikojeni çfarë ka bërë

22:15, 12/08/2017

Milot Rashica që në ndeshjen e parë të sezonit në Holandë me Vitessen, e ka bërë atë që di më së miri.

Ylli i Kosovës ka asistuar te goli i tretë i shënuar nga Vitesse ndaj Nac, për 3:0.

Një harkim të bukur të Rashicës e ktheu në gol Matavz.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>