VIDEO/ Icardi rikthehet me gol

VIDEO/ Icardi rikthehet me gol

21:52, 12/08/2017

Interi po luan miqësoren e fundit kundër Real Betis, para se të fillojnë ndeshjet zyrtare dhe po udhëheq me rezultatin 1-0.

Goli është shënuar nga Mauro Icardi në minutën e 30 të takimit.

Sulmuesi vjen pas një dëmtimi që pati pësuar dy ndeshja para se të mbyllej kampionati Italian.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>