Çmendet PSG/ Neymar ishte vetëm fillimi, ja dy superlojtarët e tjerë që do të blejë

Çmendet PSG/ Neymar ishte vetëm fillimi, ja dy superlojtarët e tjerë që do të blejë

21:20, 12/08/2017

L'Equipe pohon se Paris Saint-Germain nuk janë përfunduar merkaton me nënshkrimin e Neymar.

Mbyllja e marrëveshjes së ardhshme të Kylian Mbappe, do të pasohet me nënshkrimin e mesfushorit të e Monakos Fabinho.

Transferim i dyfishtë tek Monaco do të mund tu kushtonte Parisienëve plot 260 milionë euro duke iu afruar 500 milionshit kështu me vetëm 3 lojtarë.

Padyshim që PSG po bën histori me këtë merkato por mesa duket në fund të merkatos UEFA do të ketë punë me llogaritjet e PSG-së.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>