VIDEO/ City fiton me vuajtje

VIDEO/ City fiton me vuajtje

20:48, 12/08/2017

Skuadra e Pep Guardiolas, me shumë vështirësi arriti ta mposht 0-2 Brightonin në udhëtim.

Aguero në minutën e 70’të dhe Dunk me një autogol, realizuan në fitoren e Cityt.

Në xhiron e ardhshme, City në shtëpi pret Evertonin

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>